March 2014

Sorry not sorry...

19. march 2014 at 15:59 | C. |  My own world
Ahoj, mí imaginární a vysnění čtenáři...
Maminka mi zabavila počítač a můj mobil neumí nahrávat obrázky na blog. Moje 100 Happy days challenge je v troskách, jelikož se mi ten notebok jen tak nevrátí.

Ano, jsem lehce závislá na facebooku, jelikož jsou tam lidé, které mám ráda a které nemůžu vidět naživo. Rodiče si vždy myslí, že si jejich dítě na facebooku píše s pedofilem, nekrofilem, zoofilem a nějakým úchylným starým knězem najednou, že mí kamarádi jsou jen vymyšlené profily, za nimiž se tihle pánové schovávají a nakonec ze mě ještě vymámí fotky, adresu a přijedou mě zabít.
Chápu jejich strach, ale... No. Škoda mluvit.
Dobře, když si rodič myslí, že počítače ovlivňují děti a jejich výsledky ve škole, je to něco trochu jiného. Tak je to vlastně i u .

Vlastně, nebýt úkolu z informatiky, kdy máme vytvořit plakát na fotbalový zápas našeho učitele, ani bych se na počítač nedostala.
A tak si prostě budu muset vytrpět nějakou tu dobu bez počítače, zkusit se víc učit a... Třeba to půjde.

Je to vlastně v háji, nebýt v opravdovém spojejí se "světem", jelikož mobil mi počítač nenahradí. A zároveňpočítač nenahradí mobil a skvělé aplikace v něm, jako například snapchat, instagram, whatsapp nebo viber.
Jak jsme se nedavno učili ve škole - everything's got its pros and cons...


Jdu, Photo Filtre čeká a můj úkol nepočká.
Zatím ^^

Day #9 a #10

12. march 2014 at 23:08 | C. |  My own world

Meeh, jsem vyšťavená. Včera jsem konečně "získala" partnera do tanečních. Už jsem se strachovala, že půjdu sama...
Každopádně dneska jsem obdržela téměř čistou jedničku z fyziky, což se mi tento školní rok ještě nestalo. Čili o důvod víc k oslavám.
Také jsem byla na alergologii. A řeknu vám, že když vám všechny ty věci napíchají do ruky, svědí to jako prase a vy s tím nemůžete nic dělat.
Uhm, mohla bych sem přidat fotky toho, co jsem si koupila. Nebo spíše toho, co mi máma koupila. Tak až budu mít čas, protože toho mám teď opravdu nedostatek...
Zítra máme nultou a první hodinu tělocvik. Budeme hrát házenou, takže budu pobíhat po tělocvičně jako idiot a nic z toho. Hmm.
Na druhou stranu, je to celkem sranda.

Day #8

10. march 2014 at 23:21 | C. |  My own world

Wow, dneska mám opravdu o čem psát.
Víte, naše třída teď řeší taneční. Je to dost, eh, komické, jak se žádný kluk nedokáže zeptat holky na to, jestli s ní půjde.
A já nechci jít s tím, kdo nejspíš chce jít se mnou. Ne. Ani za zlatý prase, kamaráde. Mám vlastně někoho "vybraného", ale aby se holka ptala kluka? Kde to žijeme? To už snad doba pokročila natolik, že místo kluků se teď budou ptát holky?
Nejvíc mě ale dostalo to, jak si mého dá se říci nejlepšího kamaráda zabrala moje spolusedící, dá se říci kamarádka.
Bylo mi jasné, že my dva spolu nepůjdeme, už jen z principu a výškového rozdílu. Jsem vyšší než on.
Ale ona ho pěkně uvede do tématu a pak mu řekne, že nejlepší by stejně bylo, kdyby šli spolu. Že prý to bude i nejjednodušší.
Jak někdo může...?!

Day #7

9. march 2014 at 22:57 | C. |  My own world

Mám nechutně uječenou sestru. Rozmazlenou a vyčuranou.
Ráno mě vzbudil její řev už v sedm hodin. Dvě hodiny nedělala nic jiného, než "Já chci," a "uááááá."
Teď mě dost bolí hlava, jsem naštvaná na lidi na facebooku a i přes to se od toho nedokážu odpoutat. Je to moje droga...

Day #5 a #6

8. march 2014 at 23:57 | C. |  My own world

V pátek jsem byla utahaná tak moc, že když jsem si dneska v půl jedné ráno lehla do postele, ani jsem nezdechla po nějakém psaní článků. Včera se toho celkově moc neudálo, až na nějaké ty kraviny před jídelnou a trojku z angličtiny. Já. Já dostala trojku z angličtiny. Byla jsem totálně nasraná, nejde použít jiné slovo. A učitelka ke mně ještě přijde a s úsměvem mi oznámí: "Dvojka ti utekla o bod, to je smůla, viď?"
Kopnout jí je málo...
Ne, mám naši angličtinářku ráda. Ale pořád jsem nasraná.

Day #4

6. march 2014 at 22:01 | C. |  My own world

Moc, moc, moc se omlouvám, ale dneska jsem úplně mrtvá, víc než včera.

Ráno fitko, večer Zumba, přes den testy... Fuj, nemám vůbec náladu a sílu něco psát, možná
zítra budu mít víc nálady a všeho.

Teď už jen dobrou noc, obrázek bude dodán později ^^

Day #3

5. march 2014 at 22:58 | C. |  My own world

Jsem totálně vyčerpaná, unavená a mrtvá. Moje známky ve škole stojí za starou bačkoru a já jsem prostě moc líná na to, se učit. Potřebuju nějakou motivaci, něco, proč by mi to za to všechno stálo...

Day #2

4. march 2014 at 23:02 | C. |  My own world

Hey.
To tričko je to nejlepší, co jsem si kdy koupila. Deset věcí, co si vezmu na opuštěnej ostrov? Tohle, mobil, dráty na signál, wifi, jídlo, Suzie, Hynka, knížku Harry Potter a Relikvie smrti, make-up a řasenku.
Jsem skromná.

Day #1

3. march 2014 at 23:42 | C. |  My own world

Trapný moment ticha...
Okey. Ahoj...?
Dneska byl dost fajn den. Ne, že by škola za něco stála. Ale lidi v ní jsou skvělí. Bude to znít dost ujetě, ale mám crush snad na deset kluků ze školy. Je to normální? Když dva z toho jsou mladší? Jsem divná.
Teď k počasí, jako správný angličan.
Bylo nádherně. Dala jsem si studený cosi ušlehaný s ledem a vanilkovým mlékem. Opravdu, i když jsem toho koktejlu, jak oni to nazývají, vypila nějak moc.
I don't care.
Je těžký psát něco o jednom dni. Je těžký psát i o týdnu! Nechápu, co mě to napadlo.