Day #1

3. march 2014 at 23:42 | C. |  My own world

Trapný moment ticha...
Okey. Ahoj...?
Dneska byl dost fajn den. Ne, že by škola za něco stála. Ale lidi v ní jsou skvělí. Bude to znít dost ujetě, ale mám crush snad na deset kluků ze školy. Je to normální? Když dva z toho jsou mladší? Jsem divná.
Teď k počasí, jako správný angličan.
Bylo nádherně. Dala jsem si studený cosi ušlehaný s ledem a vanilkovým mlékem. Opravdu, i když jsem toho koktejlu, jak oni to nazývají, vypila nějak moc.
I don't care.
Je těžký psát něco o jednom dni. Je těžký psát i o týdnu! Nechápu, co mě to napadlo.


Znáte #100happydayschallenge ? Teď je to dost aktuální, řekla bych. Šla jsem do toho. Protože ten první den se dost vyvedl, jsem tak nějak zvláštně natěšená i na ty další. Ale sto dní? Jako vážně? Určitě někdy budu tak líná, že se na to totálně vykašlu a nepřidám a nevyfotím vůbec nic. To si pak asi nafackuju. Dobře, nenafackuju. Jsem moc líná.

Je skoro půlnoc, bolí mě záda z nicnedělání a potřebuju zhubnout. Možná mě tenhle blog donutí ke cvičení. Už o tom přemýšlím půl roku a pořád nic.
Vždyť sakra v létě jedu do Itálie! Nemám plavky. Nemám nic a moje postava se mi nelíbí. Dobře, asi nikam nejedu.

Už jdu spát, jsem moc unavená na to, abych cokoliv objasňovala, nebo abych psala něco o tom, co se na tomhle blogu bude dít. Zítra vám to vysvětlíme. S Kate.

Dobrou noc ^^
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama