Day #5 a #6

8. march 2014 at 23:57 | C. |  My own world

V pátek jsem byla utahaná tak moc, že když jsem si dneska v půl jedné ráno lehla do postele, ani jsem nezdechla po nějakém psaní článků. Včera se toho celkově moc neudálo, až na nějaké ty kraviny před jídelnou a trojku z angličtiny. Já. Já dostala trojku z angličtiny. Byla jsem totálně nasraná, nejde použít jiné slovo. A učitelka ke mně ještě přijde a s úsměvem mi oznámí: "Dvojka ti utekla o bod, to je smůla, viď?"
Kopnout jí je málo...
Ne, mám naši angličtinářku ráda. Ale pořád jsem nasraná.A co se dělo dneska? Nic. Ráno jsem jak totální magor vstávala už ve čtvrt na devět, o hodinu později jsem nasedla na vlak a po další hodině jsem vystoupila z vlaku, dojela k tátovi domů autem a tam jsem si sedla a už se nehla.
Dobře, hla, když jsem se šla naobědvat, pak jsem byla hodinu na parkovišti a malovala křídou po zemi, pak jsem šla zase zpátky a... To je tak všechno.
Přijela teta, strejda a bratranec, z čehož jsem byla nemálo nadšená, protože jsou to skvělí a hodní lidé. Opravdu, kdyby byl každý jako oni, tak by svět byl hned krásnější.
A teď sedím tady, dvacet minut před půlnocí a jedním okem sleduju film Mezi námi zvířaty.
Už jen třináct.

Nejdu spát, ale jdu odsud.
Dobrou ^^
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama