Sorry not sorry...

19. march 2014 at 15:59 | C. |  My own world
Ahoj, mí imaginární a vysnění čtenáři...
Maminka mi zabavila počítač a můj mobil neumí nahrávat obrázky na blog. Moje 100 Happy days challenge je v troskách, jelikož se mi ten notebok jen tak nevrátí.

Ano, jsem lehce závislá na facebooku, jelikož jsou tam lidé, které mám ráda a které nemůžu vidět naživo. Rodiče si vždy myslí, že si jejich dítě na facebooku píše s pedofilem, nekrofilem, zoofilem a nějakým úchylným starým knězem najednou, že mí kamarádi jsou jen vymyšlené profily, za nimiž se tihle pánové schovávají a nakonec ze mě ještě vymámí fotky, adresu a přijedou mě zabít.
Chápu jejich strach, ale... No. Škoda mluvit.
Dobře, když si rodič myslí, že počítače ovlivňují děti a jejich výsledky ve škole, je to něco trochu jiného. Tak je to vlastně i u .

Vlastně, nebýt úkolu z informatiky, kdy máme vytvořit plakát na fotbalový zápas našeho učitele, ani bych se na počítač nedostala.
A tak si prostě budu muset vytrpět nějakou tu dobu bez počítače, zkusit se víc učit a... Třeba to půjde.

Je to vlastně v háji, nebýt v opravdovém spojejí se "světem", jelikož mobil mi počítač nenahradí. A zároveňpočítač nenahradí mobil a skvělé aplikace v něm, jako například snapchat, instagram, whatsapp nebo viber.
Jak jsme se nedavno učili ve škole - everything's got its pros and cons...


Jdu, Photo Filtre čeká a můj úkol nepočká.
Zatím ^^
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama