Těžko říct, co na to říct

3. april 2014 at 20:22 | C. |  My own world
Heh, nemám absolutně žádný čas, nemám notebook, nemám nic a tak si říkám, co tu sakra dělám.
Dobře, dneska jsem si notebook záhadným způsobem ukořistila, když maminka není doma, ale...

Na facebooku se nic neděje a kdo to ještě nezjistil, je mi ho líto. Opravdu, když jsem ho omezila a začala si s těmi, co mám ráda psát napřiklad přes Viber nebo WatsApp, nijak mě to netížilo a bylo mi dobře. Ano, člověk přichází o ty vtipné obrázky, spoustu novinek a ještě o něco. O čas.
Marní ho tím, že scrollují zeď a sjíždí stránky typu "Nemáme rádi školu" a "Ego ft. Robert Burian - Žijeme len raz" a i když ty obrázky jsou vcelku vtipné, ten čas by se dal využít mnohem lépe.
Sama jsem poznala, že bez facebooku vlastně člověk "nemá co dělat". Už nescrollujete. A pak vám asi po třech dnech dojde, že je to tak vlastně dobře.

Na tom ale nezáleží, jde o to, že moje #100happydayschallenge trošku selhala, protože z telefonu, až mu přezdívají smartphone, se nedají nahrávat obrázky na blog. Ano, meet my Windows Phone.
A tak jsem pozastavila činnost a budu prostě přidávat články bez obrázků a na tu challenge kašlu. Alespoň na blogu, na instagramu jsem sice pár dní vynechala, ale to hlavně díky únavě a podobně.

Nejspíš půjdu sesmolit něco na téma týdne, když už nic.
Adios, nevím jak se to píše.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama