May 2014

Něco na pěknou fasádu

31. may 2014 at 16:28 | C. |  Favorites
Jsem tady zase a tentokrát si na nic nejdu stěžovat (jupí).
Naopak - jdu chválit a vychvalovat až do nebes tři věci - pudr, bronzer a čisticí ubrousky od alverde a Baley,což jsou značky, které najdete v drogerii dm.

A jak už jsem řekla, jdu chválit, takže se pohodlně usaďte a věnujte své tři minutky života mému pokusu o recenzi...

Čistící ubrousky

Jak sami vidíte, jde o ubrousky od značky Balea. Celý název hlásá Čistící ubrousky s kyselinou salicylovou pro problematickou pleť. Moje pleť si často a ráda dělá co chce, takže ji za problematickou určitě můžu považovat. A řekla bych, že mi tyhle ubrousky, ačkoliv jsem je použila zatím jen párkrát, docela vyhovují.
Nemůžu říct, že to voní po fialkách, ale co čekáte od ubrousků s nějakou kyselinou, které vám mají vyčistit pleť. Navíc to není tak strašné.
Vlastně jsem s nimi celkem spokojená, ale vzhledem k tomu, že na sebe patlám další tři produkty, těžko říct, jestli je jejich účinnost opravdu taková, jak to vypadá.

Počet kusů v balení: 25
Cena: cca. 45 Kč
Hodnocení: 4/5

Akademie

24. may 2014 at 23:06 | C. |  My own world
Páni, je to už dlouho, co jsem nenapsala ani písmenko. Upřímně, chybí mi to, ale můj telefon stávkuje, co se týče blogu, a můj notebook stále leží kdesi ve skříni pod nánosem prachu. Ano, správně, moje milovaná maminka mi ho stále ještě nevrátila a zřejmě to ani nemá v plánu.

A teď tu sedím a už od včerejšího večera přemýšlím nad naší Vánoční akademií. Možná si říkáte, že je moc brzy na to přemýšlet nad prosincovou akcí. Dobře, ještě před měsícem bych si to myslela taky, ale teď je pro mě a mojí třídu ten nejvyšší čas.
Jakožto na budoucí kvintány, padla na nás jistá povinnost, a to zorganizovat Vánoční akademii - akci, na které každá třída z naší školy musí předvést nějakou scénku. Díky rekonstrukci našeho obvyklého sálu to celé bude v jiném prostředí, což nám tedy nahrává do karet, na druhou stranu to pro nás bude o to těžší.
Téma, v jehož duchu bude naše třída celou Akademií provázet je vcelku jednoduché - Předávání Oscarů (dobře, musíme zapracovat na originalitě onoho názvu, ale dejme tomu..). Budeme mít sošky, které předáme za ten a ten výkon či scénku.