Akademie

24. may 2014 at 23:06 | C. |  My own world
Páni, je to už dlouho, co jsem nenapsala ani písmenko. Upřímně, chybí mi to, ale můj telefon stávkuje, co se týče blogu, a můj notebook stále leží kdesi ve skříni pod nánosem prachu. Ano, správně, moje milovaná maminka mi ho stále ještě nevrátila a zřejmě to ani nemá v plánu.

A teď tu sedím a už od včerejšího večera přemýšlím nad naší Vánoční akademií. Možná si říkáte, že je moc brzy na to přemýšlet nad prosincovou akcí. Dobře, ještě před měsícem bych si to myslela taky, ale teď je pro mě a mojí třídu ten nejvyšší čas.
Jakožto na budoucí kvintány, padla na nás jistá povinnost, a to zorganizovat Vánoční akademii - akci, na které každá třída z naší školy musí předvést nějakou scénku. Díky rekonstrukci našeho obvyklého sálu to celé bude v jiném prostředí, což nám tedy nahrává do karet, na druhou stranu to pro nás bude o to těžší.
Téma, v jehož duchu bude naše třída celou Akademií provázet je vcelku jednoduché - Předávání Oscarů (dobře, musíme zapracovat na originalitě onoho názvu, ale dejme tomu..). Budeme mít sošky, které předáme za ten a ten výkon či scénku.


A téma scének na Akademii? Nejspíše Filmy. Na tom se tedy musí zapracovat ještě víc, jelikož je to dost široký pojem, pod kterým si naši talentovaní spolužáci mohou představit spooooustu věcí. To je jedno, řekněme, že půjde o něco z oblasti filmu.

A kdo to bude moderovat? Je tu asi tak 50% šance, že já. No, samozřejmě z toho skáču až do stropu, ne-li ještě víc. Kdo by neskákal. Jasně, byli bychom dva, ale i tak je to, ehm "velká" zodpovědnost.
Každopádně to ještě bude sranda.

Lámu si hlavu nad tím, jak to celé vymyslet, protože budeme potřebovat spoustu doprovodných scének, také chceme zamezit trapnému zvaní učitelů na pódium ku příležitosti krákorání do mikrofonu, či tancování hula-hula. Bože, jen to ne.

Chceme něco, co nebude trapnej trapas, ale zároveň to bude zábavný a my si ze sebe budeme moct udělat srandu.

Okey, tohle bude těžký a já si vůbec nedokážu představit, jak to provedeme.
Taky nevím, proč to někam píšu, ale mám potřebu se z toho pořádně vypsat. Hlavně jsem očekávala, že mě při tom třeba něco napadne, no, zatím asi nic zajímavého, kromě selfie, kterou by nebylo špatný udělat. Sakry lidi, už píšu nesmysly.

Bye, pokusím se co nejdřív sepsat něco chytrýho, co bude mít hlavu i patu.

Pac a pusu, pac a pusu.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama