Coming out of the...

7. july 2014 at 13:02 | C. |  My own world

Tohle je dost ožehavé téma, protože co se samotného coming outu týče, pro člověka to je vždy dost těžké a musí se na to psychicky připravit, obzvlášť, když žije ve světě jako je tenhle.
Já osobně stojím někde "next to the closet" a čekám na všechny, kteří z ní vylezou, s otevřenou náručí.

Teď opravdu k tomu, co je to již zmiňovaný coming out (pro ty, kteří si to ještě nevyhledali a tápou).
Je to jakési přiznání člověka, který dosud zapíral/skrýval svou sexualitu, své pravé já.
Používá se spojení "to come out of the closet" nebo jen "to come out".Bohužel, na světě je spousta lidí, kteří "never came out" a "are still hiding in the closet", protože lidé v jejich okolí by je nikdy nepřijali, neakceptovali by to, jací doopravdy jsou. To mi přijde dost smutné.

A než se, ostatně jako vždy, ozve nějaký ten učenec, co mi začne vyprávět, jak je homosexualita odporná, měl by si uvědomit, že svět není jen plný "buzerantů". Jde taky o holky a ženy, nad nimiž si valná většina chlapů ráda leští kopí, že.
Mimo to, existuje také bisexualita nebo třeba pansexualita. A věřte nebo ne, všechno je to naprosto v pořádku, je to přirozená lidská podstata, s níž už se narodí. Nedá se to někde naučit či odkoukat, není to úchylka a není to nemoc, ze které se dá vyléčit nějakým modlením a bylinkovými čaji.


A ještě poslední věta na závěr - jakákoliv jiná sexualita nežli heterosexualita nepatří do stejné skupiny jako zoofilie, pedofilie a ostatní. To si uvědomte ;)
 

6 people judged this article.

Comments

1 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | Web | 5. august 2014 at 18:49 | React

Krásně řečeno.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama