Confused again

16. november 2014 at 19:13 | C. |  My own world

Člověka zmatenost v lásce nemine - patří k sobě jako Angelina s Bradem a nikdo je nerozdělí.

A když už si myslíte, že jste se tomu všemu vyhnuli, že jste tomu snad unikli, napálí to do vás tyhle dva neřádi plnou rychlostí a ani se neomluví.

Je mi zle. Zle ze sebe samé, protože to ani nedokážu vylsovit nahlas. Cítím se jako ve špatným filmu, v divadelní tragedii, kde hlavní hrdinka půl hodiny nepřetržitě křičí a po tvářích se jí valí falešný slzy, protože její miláček se oženil s jinou. Jenomže já řvu v nitru a svých slz mám plnej barel, že ani Mrtvý moře by se za takový množství soli nemuselo stydět.
Jo, to je to slovo. Mrtvý. Mrtvý je něco uvnitř mě, protože místo aby to promluvilo, leží to jak zvadlá kytka a ani se to nesnaží o nějakej náznak činnosti.

Tohle všechno se mi zažírá hluboko do mozku, prostupuje to vším, co v těle mám a nezná to hranice.

Zamilovanost je jako nemoc a jediným lékem na ní je přítomnost toho druhého. Takže moje srdce sice neumře, ale s největší pravděpodobností utrpí velkou újmu. A trpět bude ještě dlouho.

Proč prostě kluk s holkou nemůžou bejt nejlepší kamarádi. Proč se to vždycky úplně posere a jeden z nich se zamiluje...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michelle Michelle | Web | 12. december 2014 at 22:21 | React

Jojo, Johne. Přesně takhle to funguje. Ale po probuzení,je to uvědomění docela šok.
To o těch kamarádech - myslela jsem si, že to tak není. Že se můžeš kamarádit s opačným pohlavím bez těch otravných pterodaktylů v břiše. Ale potom se do mojí kamarádky zamiloval její nejlepší a okolo mě se za ruce vodí lidi, kteří o sobě tvrdili, že jsou jen kamarádi. Jo, tomu se možná říká realita. Naštěstí je tu i pár vyjímek ale to je takový to - vyjímka potvrzující pravidlo.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama