Last friday night

23. november 2014 at 23:23 | C. |  My own world

Další párty. Příště prostě nesmím pít. Proč? Pochopila jsem, že zřejmě nemá cenu se opíjet, prostě stačí jen se o něj opřít a užívat si ten pocit. Stačí si dát trošku, tak, jako on. Dostat se do nálady.

Nesnáším alkohol. Ale myslela jsem si, že mi pomůže něco změnit. Nezměnilo se nic. Jen si přijdu víc trapně a ani se o tom s ním nemůžu bavit.

Pamatuju si jeho vůni. Díky tomu, že jsem na něm byla neustále nalepená, nějak se mi podařilo vštípit si jí do mozku. Je to super, jasně, ale kdybych tu vůni mohla cítit naživo, bylo by to milionkrát lepší.

Nechci po něm nic. Nic než by mě objal a držel a nepustil. Ne jen chabé objetí na závěr, kdy jsem ho bezmyšlenkovitě šla obejmout ještě dvakrát po tom, co už jsem byla ve dveřích.

Je ale pravda, že to mohlo dopadnout hůř. Mohla jsem se ztrapnit tím, že bych se zpila do němoty /což by mě ovšem nikdy nenapadlo a zřejmě bych pak radši byla navždycky zavřená doma/, nebo jsem se na něj mohla pověsit a obtěžovat ho, dokud bych nezničila i ten poslední vlásek naděje, že mě má alespoň trošku rád jinak než jen jako nejlepší kamarádku.


Na druhou stranu, kdo má takový štěstí? Kdo si najde nejlepšího kamaráda a nejlepší kamarádku v jedný třídě? Kdo má takový štěstí a možnosti bejt s nima téměř nepřetržitě v kontaktu a užívat si života?

Huh.

Stejně by to bylo lepší tak, jak chci. Aspoň pro mě. Pak by mě to totiž nežralo zevnitř.

A jestli někdy najde tenhle blog /protože už po něm pátral asi třikrát/, tak doufám, že to bude brát s nadhledem. Vlastně ne. Doufám, že pochopí moje chování a omluví mě. Vážně jsem z toho totiž rozhozená, víš?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michelle Michelle | Web | 12. december 2014 at 22:26 | React

tvoje chování je úplně normální. Nebo minimálně podobné jako to moje.
Tohle s článkem nemá nic společného ale napsat ti to musím. Líbí se mi tvůj blog, tvé články a tvůj styl psaní :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama