Before I die...

19. february 2015 at 21:51 | C. |  My own world
Mám produktivní chvilku a navíc jsem našla úžasnou věc. Blog Before I die. Ten nápad s články na toto téma už měl někdo jiný, ale originalita dneska není in. Navíc - i když budou dva lidé psát na samé téma, může z toho každý udělat něco úplně jiného. Takže let's go...


Je spousta věcí, co bych chtěla udělat a zažít. Člověk si takhle představí milion situací, milion momentů, který by rád prožil, ale má život tak pitomej, že téměř žádnej z nich není uskutečnitelnej. Hah, blbost! Všechno je možný, musíte jen chtít.
Musíte mít sny. Nemám namysli nějaký noční můry, abychom si rozuměli. A musíte mít trpělivost.
Vždycky jsem si například přála mít takovou tu partu kámošů, který vídáte ve filmu. A pak se takový lidi objevili v mým životě, aniž bych o něco takovýho usilovala. Je jasný, že v životě vám věci nespadnou jen tak do klína, ale některý věci přijdou přirozeně. Tak to prostě je. No. A teď konečně pořádně k tématu.
Miluju psaní, miluju knížky, miluju náš bohatej českej jazyk. Chtěla bych jednou napsat knížku, která bude opravdu o něčem, ne přihlouplý scénky z vymyšlenýho světa homosexuálů. (Zní to, jako by se mi to snad nelíbilo. Pravdou je, že na tom ujíždím, některý lidi mají vážně talent.) Chtěla bych napsat něco jako Cecelia Ahern nebo Rainbow Rowell, něco, co se zdá neuvěřitelný a přece to může bejt skutečný. Navíc mám pocit, že tohle je celkem splnitelný. Nestojím o obrovskej ohlas, jde mi o ten pocit, že jsem něco dokázala.


Kdo by sakra nechtěl pomoct těm roztomilým zoufalým stvořením, který každej den hladoví, mají žízeň a jsou bez možnosti chodit do školy. Nestojí to moc a dáte někomu šanci na alespoň trochu normální život. Tohle je to nejmenší, co bych mohla udělat.


Jo. Jen tak se sbalit a vypadnout někam hodně daleko. S někým, koho mám fakt ráda. Vzít auto, natankovat plnou a odjet za hranice, bez mapy, prostě kam nás silnice zavede, a doufat, že nenarazíme na slepou uličku (silly joke ok i get it). Fakt bych to chtěla někdy vyzkoušet.


Chtěla bych pomáhat lidem, to je všechno. Ten pocit, že je někomu díky vám líp, je k nezaplacení.

Konec. Ne, samozřejmě, že je spousta dalších věcí. Ale člověk nemůže nacpat všechno do jednoho článku, navíc takhle pozdě v noci, hah. Mějte se krásně.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama