Kingsman

19. february 2015 at 19:51 | C. |  Favorites
Měla jsem neskutečnou chuť napsat "recenzi" na film, který patří mezi ty lepší, co jsem viděla, měla jsem vážně radost, že konečně něco napíšu po dlouhém stávkování nejen mojí inspirace, která se zřejmě rozhodla, že toho už bylo dost, ale taky slovní zásoby, která mi namísto češtiny pobaveně předhazovala angličtinu, protože prostě proč ne...
Nějak ze mě to nadšení opadlo, bublina nápadů praskla a můj mozek opět nahodil stávkovací režim. Ale ten film, ten zážitek z něj, mi prostě nedá, takže něco sepíšu.

Kingsman. Vážně jsem neměla tušení, do čeho jdu, bylo to hodně na poslední chvíli, čekala jsem nějakou velkou akci, žádnou srandu a spoustu honiček v autě. Kingsman? Zní to jako hodně nóbl Batman, ne? Jo, bylo hloupý si to myslet.
Začátek mě zmátl, absolutně, neměla jsem nejmenší tušení, o co jde, přišlo mi to vážně zvláštní. Nebudeme spoilerovat, ale pro člověka, co o tom filmu nevěděl zhola nic, jsou ty akční scénky trochu hodně matoucí.
A pak Booom! Objevil se tam člověk, co mě vůbec, ale vůbec nenechal klidnou. (Jo, teď to bude fakt objektivní, přpravte se.) Ten kluk je prostě boží, co můžu sakra dodat? Nechápala jsem, kde ho vyhrabali, ale rozhodně jsem neprotestovala.


Herecké obsazení? Na jendičku. Díky Bohu za to, nemohli vybrat líp. Sešlo se několik mých oblíbenců.
Akční scény? Občas vážně zvláštní, ale i tak skvělé.
Dabing? Naštěstí ne. Miluju britský přízvuk. (A že Taron Egerton ho sakra má.)
Co dodat? Nic. Ten film, ačkoliv na všem si člověk dokáže najít spoustu negativního, měl vtip, akci a příběh, občas lehce bizarní, ale přece mě to neodradilo.

A dostala jsem vstupenku do kina zdarma. Nemůžu si přát nic lepšího.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama